Föremål som liknar signerad G
4374 Röllakan
Såld: 500 kr
Såldes den 6 maj 2024
3146 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 15 april 2024
8226 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 1 april 2024
5102 Matta
Röllakan, Signerad GK, 172x240
Såld: 2.200 kr
Såldes den 11 mars 2024
5100 Matta
Röllakan, Signerad GK, 103x252
Såld: 1.000 kr
Såldes den 11 mars 2024
4159 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 11 mars 2024
4081 Oljemålning
Såld: 6.200 kr
Såldes den 15 januari 2024
7113 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 4 december 2023
6213 Oljemålning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 27 november 2023