2333 Akvarell
signerad Ferdinand Boberg, Visby-37, 20x25
Såld: 2.600 kr
Såldes den 2 november 2009 -
4186 Etsning
signerad Ferdinand Boberg, Förtöjt fartyg, 12x16
Såld: 700 kr
Såldes den 24 november 2008 -
2191 Etsning
Signerad Ferdinand Boberg 1889, Bro i Toledo, 26x41
Såld: 400 kr
Såldes den 17 november 2008
4827 Etsning
Signerad Ferdinand Boberg, vintervy med hus och barn
Såld: 1.000 kr
Såldes den 13 oktober 2008