Föremål som liknar signerad E
3385 Vril
Såld: 450 kr
Såldes den 10 juni 2024
9126 Matta
Röllakan, Evy Svensson. Signerad ES, 164x232 cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 27 maj 2024
2031 Färglitografi
Såld: 800 kr
Såldes den 29 april 2024
9210 Pastell
Såld: 100 kr
Såldes den 15 april 2024
6438 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 18 mars 2024
3120 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 4 mars 2024
3070 Färgetsning
Såld: 600 kr
Såldes den 4 mars 2024
3073 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 26 februari 2024
3074 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 26 februari 2024