6470 Skulptur
Gips, Kvinna. Signerad Dahlberg. Höjd: 35cm
Såld: 500 kr
Såldes den 30 november 2020 -
8343 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 2 december 2019 -
9543 Oljemålning
Oidentifierad konstnär, Signerad Dahlström, 40x51
Såld: 150 kr
Såldes den 30 april 2018
7565 Oljemålning
signerad Dahl, bäck, 34x26
Såld: 800 kr
Såldes den 2 maj 2016 -
1219 Oljemålning
Signerad Dahlquist, havsvik, 55x61
Såld: 150 kr
Såldes den 7 februari 2011 -
8448 Akvarell
Signerad Dahlborn, Blomster, 21x15
Såld: 250 kr
Såldes den 6 september 2010
5571 Oljemålning
Signerad Dahl 1916, Skgsbygd, 63x85
Såld: 700 kr
Såldes den 27 oktober 2008