2063 Skulptur
Såld: 4.800 kr
Såldes den 28 september 2020 -
8439 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 4 november 2019 -
8091 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 19 november 2018
2171 Akvarell
A von Gersdorff. Signerad 1946,40x30
Såld: 100 kr
Såldes den 3 september 2018 -
2405 Oljemålning
Såld: 1.700 kr
Såldes den 11 januari 2016 -
2107 Oljemålning
Anders Coman, Stilleben, signerad 1946 46x55
Såld: 100 kr
Såldes den 22 april 2013
9484 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 4 mars 2013 -
5229 Oljemålning
Såld: 650 kr
Såldes den 30 juli 2012 -
5151 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 2 april 2012