1335 Etsning
Signerad 1800-tal, motivets mått: 22x18
Såld: 150 kr
Såldes den 29 juli 2013 -
3199 Akvarell
signerad 1800-tal, England, motiv från Wales, 34x25
Såld: 300 kr
Såldes den 26 januari 2009 -
5453 Oljemålning
signerad 1800-tal, bro över vattendrag, 31x46
Såld: 750 kr
Såldes den 1 december 2008
4804 Oljemålning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 29 oktober 2007