7158 Skulptur
Såld: 400 kr
Såldes den 1 april 2024 -
3033 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 12 december 2022 -
8073 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 28 januari 2019
4560 Färglitografi
Simon, "Barockfisk", signerad -88, PT, 50x73
Såld: 100 kr
Såldes den 28 januari 2013 -
8020 Skål
signerad -88, Murano, dia 30
Såld: 450 kr
Såldes den 20 november 2006