Föremål som liknar signerad Ã…sa-58
Vi hittade inga föremål som matchar beskrivningen + signerad Ã…sa-58 på metropol.se.
Kvinnliga Konstnärer
För att uppmärksamma det kvinnliga konstnärskapet anordnar Metropol Auktioner en auktion med kvinnliga konstnärer. Auktionen innebär en resa genom konsthistorien med start under andra hälften av 1800-talet fram till nutid.