Föremål som liknar signerad
1013 Oljemålning
Såld: 7.000 kr
Såldes den 3 juni 2024
3386 Väggplatta
Såld: 450 kr
Såldes den 3 juni 2024
3320 Oljemålning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 3 juni 2024
3292 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 3 juni 2024
3183 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 3 juni 2024
9039 Serigrafi på tyg
Såld: 1.500 kr
Såldes den 3 juni 2024
3218 Oljemålning
Såld: 2.400 kr
Såldes den 3 juni 2024
3086 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 3 juni 2024
9091 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 3 juni 2024