Föremål som liknar signerad
3193 Träsnitt
Såld: 150 kr
Såldes den 3 juni 2024
3025 Serigrafi
Såld: 1.100 kr
Såldes den 3 juni 2024
3467 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 3 juni 2024
3159 Serigrafi
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2024
1013 Oljemålning
Såld: 7.000 kr
Såldes den 3 juni 2024
3386 Väggplatta
Såld: 450 kr
Såldes den 3 juni 2024
3320 Oljemålning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 3 juni 2024
3292 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 3 juni 2024
3183 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 3 juni 2024