Föremål som liknar signerad
2049 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 17 juni 2024
4066 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 17 juni 2024
2103 Kolteckning
Såld: 700 kr
Såldes den 17 juni 2024
2065 Oljemålning
Såld: 3.600 kr
Såldes den 17 juni 2024
2069 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 17 juni 2024
4230 Trärelief
Såld: 800 kr
Såldes den 17 juni 2024
7425 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 11 juni 2024
4020 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2024
4064 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 10 juni 2024