Föremål som liknar signerad
3183 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 3 juni 2024
9039 Serigrafi på tyg
Såld: 1.500 kr
Såldes den 3 juni 2024
3218 Oljemålning
Såld: 2.400 kr
Såldes den 3 juni 2024
3086 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 3 juni 2024
9091 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 3 juni 2024
3253 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2024
3028 Blandteknik
Såld: 1.900 kr
Såldes den 3 juni 2024
3200 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 3 juni 2024
9122 Färgetsningar
Såld: 400 kr
Såldes den 3 juni 2024