Föremål som liknar sign S
2047 Kaffekannor
Såld: 300 kr
Såldes den 23 januari 2023
7220 Badrumslampetter
3 st. Design Sigvard Bernadotte. Längd: 29 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 31 oktober 2022
8687 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 5 april 2021
6241 Ljusstakar
Såld: 150 kr
Såldes den 1 juni 2020
1374 Oljemålning
Sign storm. Olja på duk, 18x24
Såld: 100 kr
Såldes den 18 mars 2019
2296 Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Sign Szekely, interiör, 40x50
Såld: 200 kr
Såldes den 14 maj 2018
9523 Oljemålning
1800-tal, Sign Sandberg, Kvinna med psalmbok, 94x60
Såld: 1.000 kr
Såldes den 30 april 2018
6240 Oljemålning
Sign Shields, Highland kettles, 43x63
Såld: 600 kr
Såldes den 23 april 2018
6539 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 23 april 2018