Föremål som liknar sign

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 6399 Akvarell
    Såld: 1.900 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6006 Etsning
    Såld: 150 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6049 Oljemålning
    Såld: 800 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 1019 Vas
    Orrefors expo. Signerad NU 50-54. Höjd: 23 cm
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6268 Oljemålning
    Såld: 150 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6618 Oljemålning
    Såld: 350 kr

    Såldes den 12 januari 2026