Föremål som liknar segelskutor
7264 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 16 maj 2022
8088 Oljemålning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 24 augusti 2015
1663 Oljemålning
segelskutor, signerad GB, 35x87
Såld: 100 kr
Såldes den 7 januari 2013
1303 Litografi
Såld: 150 kr
Såldes den 12 mars 2012
8167 Oljemålning
P Johnsson, 1903, segelskutor, 60x80
Såld: 1.300 kr
Såldes den 25 oktober 2010
3104 Oljemålning
signerad, segelskutor, 18x11
Såld: 800 kr
Såldes den 27 september 2010
1664 Tavlor
2 st. tryck, segelskutor, 19x30
Såld: 1.700 kr
Såldes den 15 februari 2010
1437 Oljemålning
Sign 1856, segelskutor på fjärd, 25x34
Såld: 1.600 kr
Såldes den 19 november 2007
3091 Oljemålning
Einar Berger, Segelskutor, 52 x 48
Såld: 4.000 kr
Såldes den 15 oktober 2007