Föremål som liknar samramade
9319 Etsningar
Såld: 150 kr
Såldes den 19 februari 2024
4366 Teckningar
Såld: 400 kr
Såldes den 17 oktober 2022
4237 Träsnitt
Sven Ljungberg 6 st, samramade, ca 7x6
Såld: 300 kr
Såldes den 29 oktober 2018
2370 Teckningar
10 st, samramade, ramens innermått: 37x44
Såld: 2.000 kr
Såldes den 3 september 2018
2660 Teckningar
Såld: 1.500 kr
Såldes den 3 september 2018
7420 Kopparstick
4 st samramade, bland annat J W Palmstruch, 30x66
Såld: 200 kr
Såldes den 31 oktober 2016
8452 Linoleumsnitt
Walter Huber, 7 st samramade
Såld: 100 kr
Såldes den 9 mars 2015
9195 Offsettryck
Såld: 300 kr
Såldes den 17 februari 2014
7300 Litografier
Såld: 1.000 kr
Såldes den 5 november 2012