Föremål som liknar säl
9346 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 27 maj 2024
3455 Blandteknik
Såld: 300 kr
Såldes den 15 april 2024
8045 Skulptur
Såld: 350 kr
Såldes den 1 april 2024
2040 Skulptur
Såld: 1.500 kr
Såldes den 18 mars 2024
6434 Oljemålning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 18 mars 2024
5057 Figurin
Såld: 500 kr
Såldes den 11 mars 2024
3080 Akvarell
Såld: 1.500 kr
Såldes den 26 februari 2024
8278 Skulptur
Såld: 400 kr
Såldes den 12 februari 2024
1005 Oljemålning
Såld: 5.000 kr
Såldes den 27 november 2023