Föremål som liknar roddbåt
5325 Oljemålning
Såld: 9.200 kr
Såldes den 11 mars 2024
2646 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 9 november 2020
6243 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 21 september 2020
1001 Oljemålning
Såld: 3.600 kr
Såldes den 29 juni 2020
1170 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 7 januari 2013
1063 Träskulptur
roddbåt, längd: 28
Såld: 250 kr
Såldes den 7 januari 2013
2142 Oljemålning
E Johansson, uppdragen roddbåt, signerad, 60x98
Såld: 700 kr
Såldes den 15 oktober 2012
7131 Ram
1800-tal, med oljetryck, Par i roddbåt, 38 x 50
Såld: 650 kr
Såldes den 24 september 2012
5584 Oljemålning
monogramsign. mani roddbåt, 26x40
Såld: 100 kr
Såldes den 30 juli 2012