4510 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 11 januari 2021 -
9065 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 19 mars 2018 -
7129 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 17 juni 2013
3568 Oljemålning
Gunnar Gustavsson, 1938, Pråmar på Seine, 49x58
Såld: 100 kr
Såldes den 10 september 2012 -
5436 Oljemålning
Okänd konstnär, pråmar vid seine, Signerad-48
Såld: 1.600 kr
Såldes den 26 mars 2012 -
5537 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), pråmar, 200 / 300, 28x42
Såld: 650 kr
Såldes den 17 januari 2011
2028 LITOGRAFI
Pråmar, ej sign, 105/300, 34x41
Såld: 150 kr
Såldes den 7 januari 2002