Föremål som liknar palmer
3234 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 15 april 2024
9080 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 8 april 2024
6024 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 28 mars 2022
2905 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 18 oktober 2021
3611 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 31 maj 2021
5280 Bordslampa
Palmer, "Á-la", mässing. Höjd: 68 cm
Såld: 1.600 kr
Såldes den 8 mars 2021
6511 Oljemålning
Alfred Palmer, By. Signerad. Olja på pannå, 35x46 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 28 september 2020
2093 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 11 maj 2020
6041 Vas
Såld: 4.800 kr
Såldes den 2 mars 2020