5227 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 29 augusti 2022 -
1028 Akvarell
Såld: 13.000 kr
Såldes den 22 februari 2021 -
7874 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 9 maj 2016
5118 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 28 mars 2016 -
8033 Golvvaser
1 par, påskliljor, höjd: 62 cm
Såld: 1.600 kr
Såldes den 2 september 2013 -
5054 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2013
8669 Akvarell
Med påskliljor, 29 x 42, Sekelskifte
Såld: 350 kr
Såldes den 21 mars 2011 -
8202 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), osignerad, Påskliljor, 60x40
Såld: 200 kr
Såldes den 25 oktober 2010