6320 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 9 oktober 2023 -
9367 Bordsdekoratio..
Såld: 150 kr
Såldes den 31 juli 2023 -
2148 Akvarell
Såld: 800 kr
Såldes den 19 juni 2023
7139 Textiltavla
Thejane, Lesotho, Påfåglar, 115x162 ca
Såld: 700 kr
Såldes den 22 maj 2017 -
2381 Servettringar
Såld: 4.200 kr
Såldes den 13 mars 2017 -
2482 Skulpturer
2 st, Påfåglar, nysilver
Såld: 250 kr
Såldes den 24 november 2014
4588 Skulpturer
1 par, Påfåglar, Metall, längd: 31
Såld: 700 kr
Såldes den 10 september 2012 -
4558 Terrin
Med lock, Kina, Famille Rose, påfåglar, längd: 38
Såld: 4.000 kr
Såldes den 11 april 2011 -
4181 Ytterfoder
Såld: 200 kr
Såldes den 19 april 2010