3215 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 26 februari 2024 -
8356 Vinglas
på got, 14 st, omkring sekelskiftet 1900. Höjd: 13 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 22 april 2019 -
3367 Oljemålning
Egon Moon, hamn på Gotland, signerad, 63x84
Såld: 200 kr
Såldes den 7 november 2016
5031 Oljemålning
signerad Naemi Eriksson, kalkugnar på Gotland, 26x51
Såld: 200 kr
Såldes den 1 december 2008 -
7059 Oljemålning
Sign, Bondgård på Gotland, 33 x 47
Såld: 800 kr
Såldes den 2 september 2002