4119 Ring & armband
Sold: SEK 1700
Sold den 10 oktober 2022 -
4317 WRIST-WATCH
Sold: SEK 1000
Sold den 8 juni 2020 -
3055 SOFA
50 / 60-tal. Length: 160, slitage på armstöd, wear.
Sold: SEK 350
Sold den 20 maj 2019
2291 LANTERN
på arm, forging, 1920-/30-tal, length: 90,
Sold: SEK 700
Sold den 5 december 2011 -
8226 ARMCHAIRS
7 pcs, Fritz Hansen (slitage på armstöd),
Sold: SEK 3400
Sold den 5 juli 2010 -
7236 WING CHAIR
röd chenille, slitage på armstöden, wear.
Sold: SEK 450
Sold den 21 juni 2010
2064 ARMCHAIR
Carl Malmsten, Farmor, soiled,
Sold: SEK 2100
Sold den 3 augusti 2009