3080 Färglitografi
Såld: 800 kr
Såldes den 22 oktober 2018 -
9113 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 31 mars 2014 -
9384 Dekorbordslampa
Optisk
Såld: 250 kr
Såldes den 1 oktober 2012
5545 Fragment
Koptiskt ?, 6x7
Såld: 700 kr
Såldes den 29 november 2010 -
4225 Tavla
60-tal, optisk, 36x36
Såld: 100 kr
Såldes den 16 november 2009 -
4122 Blandteknik
+ Olja 71x50 & 43x80 Haile Selassie (koptisk)
Såld: 100 kr
Såldes den 1 juni 2009
3229 Bordslampa
Optisk
Såld: 250 kr
Såldes den 19 januari 2004