Föremål som liknar oljemålning
8401 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 1 april 2024
5106 Ram
Såld: 500 kr
Såldes den 11 mars 2024
5262 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 20 november 2023
1047 Grafiskt blad
Såld: 1.200 kr
Såldes den 13 november 2023
9300 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 17 april 2023
3123 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 19 december 2022
6414 Litografier
Såld: 600 kr
Såldes den 12 december 2022
1037 Oljemålning
Såld: 8.000 kr
Såldes den 28 november 2022
1036 Oljemålning
Såld: 8.000 kr
Såldes den 28 november 2022