Föremål som liknar numrerade och signerade
5049 Färglitografier
Såld: 200 kr
Såldes den 17 oktober 2022
7442 Färglitografier
Såld: 400 kr
Såldes den 18 juli 2022
7205 Litografier
Såld: 800 kr
Såldes den 7 februari 2022
8249 Litografier
Såld: 1.200 kr
Såldes den 25 oktober 2021
8090 Färglitografier
Såld: 150 kr
Såldes den 13 september 2021
9019 Färglitografier
Såld: 300 kr
Såldes den 16 mars 2020
1260 Färglitografier
Såld: 900 kr
Såldes den 3 februari 2020
7138 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 28 oktober 2019
7151 Litografier
Såld: 700 kr
Såldes den 28 oktober 2019