6190 Akvareller
Såld: 300 kr
Såldes den 12 mars 2018 -
1143 Oljemålningar
Såld: 150 kr
Såldes den 13 mars 2017 -
2086 Färglitografier
Såld: 600 kr
Såldes den 24 november 2014
7097 Oljemålningar
Såld: 1.000 kr
Såldes den 9 februari 2009 -
5211 Akvareller
2 st, Stockholmsmotiv bla. F Lindström
Såld: 100 kr
Såldes den 4 februari 2008 -
4797 Tavlor
5 st, Stadsmotiv bla. akvarell av M Borg
Såld: 150 kr
Såldes den 2 juli 2007
6235 Cabaret-delar
5 st bemålade , Tyska motiv bla. Norge
Såld: 100 kr
Såldes den 7 augusti 2006