Föremål som liknar moskva
2025 Kompottsked
Såld: 1.500 kr
Såldes den 3 juni 2024
4266 Saltkar
Såld: 6.600 kr
Såldes den 4 mars 2024
3025 Affisch
OS Moskva, 1980, oramad, bladets mått: 94x66 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 26 februari 2024
8289 Plåtbricka
Moskva, Bemålad, 1800-tal, 80x64 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 30 oktober 2023
8321 Etsning
Såld: 600 kr
Såldes den 10 april 2023
1041 Sked
Såld: 1.100 kr
Såldes den 13 februari 2023
2003 Pokal
Såld: 22.000 kr
Såldes den 12 december 2022
4087 Karta
Såld: 300 kr
Såldes den 29 augusti 2022
7494 Teservisdelar
6 delar, Gardner Moskva, Ryssland
Såld: 1.700 kr
Såldes den 7 februari 2022