8485 Skulpturer
Såld: 600 kr
Såldes den 3 april 2023 -
7029 Blandteknik
Såld: 21.000 kr
Såldes den 28 maj 2012 -
8156 Akvareller
2st, monogramsignerade G.B -49, 57x47
Såld: 300 kr
Såldes den 4 juni 2007
Föremål som liknar monogramsignerade G
- Träfflista
- alla
- Visa alla