2076 Väggrelief
Såld: 800 kr
Såldes den 19 juni 2023 -
9246 Etsning
Såld: 500 kr
Såldes den 12 maj 2014 -
2245 Etsning
Såld: 550 kr
Såldes den 21 december 2009
Föremål som liknar monogramsignerad i plåten
- Träfflista
- alla
- Visa alla