Föremål som liknar monogramsignerad J
1009 Oljemålning
Såld: 4.000 kr
Såldes den 8 december 2025
9004 Skulptur
Såld: 350 kr
Såldes den 8 januari 2024
7244 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 4 december 2023
2036 Färglitografi
Såld: 1.700 kr
Såldes den 22 mars 2021
7484 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 1 februari 2021
4619 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 12 oktober 2020
1090 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 7 oktober 2019
6262 Oljemålning
Monogramsignerad J K, musikstund, 23x17
Såld: 150 kr
Såldes den 20 november 2017
9348 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 23 oktober 2017