Föremål som liknar monogramsignerad E
5060 Blandteknik
Såld: 1.700 kr
Såldes den 22 januari 2024
3045 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 8 januari 2024
1025 Oljemålning
Såld: 4.600 kr
Såldes den 11 december 2023
2004 Färglitografi
Såld: 1.200 kr
Såldes den 21 november 2022
7546 Oljemålning
Såld: 2.000 kr
Såldes den 18 oktober 2021
9241 Blandteknik
Såld: 900 kr
Såldes den 15 februari 2021
6165 Oljemålning
Såld: 5.400 kr
Såldes den 25 januari 2021
3168 Oljemålning
Såld: 10.000 kr
Såldes den 21 december 2020
3501 Träskulptur
Monogramsignerad eg. Höjd: 22 cm
Såld: 1.100 kr
Såldes den 21 december 2020