Föremål som liknar modell
9290 Modellbåt
Såld: 200 kr
Såldes den 3 juni 2024
3225 Oljemålning
Såld: 4.400 kr
Såldes den 3 juni 2024
3006 Crèmekoppar
Såld: 1.200 kr
Såldes den 3 juni 2024
9271 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 3 juni 2024
3439 Soffa
Howardmodell, Furninova. Längd: 205 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 3 juni 2024
7067 Vitrinskåp
Såld: 300 kr
Såldes den 3 juni 2024
3126 Fåtöljer
Ett par, Gripsholmsmodell, 1900-tal
Såld: 2.600 kr
Såldes den 3 juni 2024
9359 Leksaksdjur
Såld: 300 kr
Såldes den 27 maj 2024
9350 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 27 maj 2024