9124 Spelbord
Såld: 350 kr
Såldes den 3 oktober 2022 -
9323 Spelbord
Såld: 600 kr
Såldes den 20 oktober 2014 -
9455 Spelbord
mahogny, 1800-tal, med brädspel + marker, brännskada
Såld: 450 kr
Såldes den 12 maj 2014
1122 Spelbord
1800-tal, mahogny med brädspelsinredning, (skador)
Såld: 500 kr
Såldes den 11 augusti 2008