Föremål som liknar med brädspel

  • Träfflista
  • 9124 Spelbord
    Såld: 350 kr

    Såldes den 3 oktober 2022
  • 9323 Spelbord
    Såld: 600 kr

    Såldes den 20 oktober 2014
  • 9455 Spelbord
    mahogny, 1800-tal, med brädspel + marker, brännskada
    Såld: 450 kr

    Såldes den 12 maj 2014
  • 1122 Spelbord
    1800-tal, mahogny med brädspelsinredning, (skador)
    Såld: 500 kr

    Såldes den 11 augusti 2008