8264 Färglitografi
Såld: 1.300 kr
Såldes den 18 december 2023 -
4561 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 27 september 2021 -
1102 Konstglas
Såld: 700 kr
Såldes den 2 november 2020
6215 Ram
Förgyllt med bladguld, 47x61,5cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 13 april 2020