3711 Skulptur
brons, mansbyst, Helge Högbom, signerad, höjd: 17 cm
Såld: 1.800 kr
Såldes den 3 oktober 2016 -
5473 Skulptur
brons på marmorsockel, mansbyst, höjd: 62
Såld: 2.100 kr
Såldes den 8 mars 2010 -
2067 Skulptur
porslin, mansbyst, Rosenthal, höjd: 39 (lagningar)
Såld: 1.400 kr
Såldes den 18 augusti 2008
8105 Trädgårdsskulp..
terracotta, mansbyst, höjd: 60
Såld: 1.500 kr
Såldes den 4 augusti 2008 -
5122 Parian
mansbyst, höjd: 23
Såld: 150 kr
Såldes den 10 december 2007