Föremål som liknar m
4166 Vitrinskåp
omkring 1900. Bredd: 59 cm, djup: 23 cm, höjd: 70 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 10 juni 2024
4273 Vaser
1 par Cloisonne + 1 vas, Kina. Höjd: 22-29 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 10 juni 2024
3454 Örhängen
Ett par, 14k guld, med pärla, Bruttovikt: 3,6 g
Såld: 900 kr
Såldes den 10 juni 2024
4037 Akvareller
Såld: 600 kr
Såldes den 10 juni 2024
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 10 juni 2024
4180 Soffbord
Glas. Bredd: 120 cm. Djup: 60 cm, höjd: 47 cm
Såld: 1.200 kr
Såldes den 10 juni 2024
4072 Saftservis
i ställ, tidigt 1900-tal. Längd: 27 cm, höjd: 23 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 10 juni 2024
4226 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 10 juni 2024
4003 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 10 juni 2024