Föremål som liknar lo
4273 Vaser
1 par Cloisonne + 1 vas, Kina. Höjd: 22-29 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 10 juni 2024
4143 Blandteknik
Såld: 3.200 kr
Såldes den 10 juni 2024
4282 Armband
Såld: 3.000 kr
Såldes den 10 juni 2024
1007 Bokhylla
Såld: 12.000 kr
Såldes den 10 juni 2024
4284 Litografisk af..
Såld: 1.000 kr
Såldes den 10 juni 2024
4054 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 10 juni 2024
4001 Löpare
Såld: 700 kr
Såldes den 10 juni 2024
3364 Karott
Såld: 300 kr
Såldes den 10 juni 2024
3141 Bordslampfot
kolonn, onyx / metall. Höjd: 45 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2024