Föremål som liknar kvinnofigur

Vi hittade över 49 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 6024 Oljemålning
    Såld: 800 kr

    Såldes den 9 oktober 2023
  • 1002 Blandteknik
    Såld: 3.400 kr

    Såldes den 28 augusti 2023
  • 1024 Kandelabrar
    Såld: 18.500 kr

    Såldes den 28 augusti 2023
  • 6446 Skulptur
    plåt, kvinnofigur. Höjd: 38 cm
    Såld: 150 kr

    Såldes den 15 maj 2023
  • 3003 Akvarell
    Såld: 600 kr

    Såldes den 27 februari 2023
  • 3005 Akvarell
    Såld: 600 kr

    Såldes den 27 februari 2023
  • 3004 Akvarell
    Såld: 1.400 kr

    Såldes den 27 februari 2023
  • 2001 Affisch
    Såld: 350 kr

    Såldes den 29 augusti 2022
  • 7181 Färglitografi
    Såld: 600 kr

    Såldes den 18 juli 2022