Föremål som liknar kvinnofigur
6024 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 9 oktober 2023
1002 Blandteknik
Såld: 3.400 kr
Såldes den 28 augusti 2023
1024 Kandelabrar
Såld: 18.500 kr
Såldes den 28 augusti 2023
6446 Skulptur
plåt, kvinnofigur. Höjd: 38 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 15 maj 2023
3003 Akvarell
Såld: 600 kr
Såldes den 27 februari 2023
3005 Akvarell
Såld: 600 kr
Såldes den 27 februari 2023
3004 Akvarell
Såld: 1.400 kr
Såldes den 27 februari 2023
2001 Affisch
Såld: 350 kr
Såldes den 29 augusti 2022
7181 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 18 juli 2022