4040 Blandteknik
Såld: 450 kr
Såldes den 17 januari 2022 -
2274 Akvarell
P Nilouss, Paris, kvinna vid vatten, 15x25, signerad
Såld: 4.600 kr
Såldes den 3 september 2018 -
9314 Akvarell
signerad NF, kvinna vid vattenfall, 28x22
Såld: 250 kr
Såldes den 31 juli 2017
2119 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 8 april 2013 -
8288 Oljemålning
Såld: 950 kr
Såldes den 9 april 2012 -
5399 Oljemålning
Sigurd Möller, "Kvinna vid vattenfall", 1924, 32x17
Såld: 100 kr
Såldes den 26 mars 2012
3152 Oljemålning
Sign Artur Strand. . Kvinna vid vattendrag, 70 x 55
Såld: 300 kr
Såldes den 15 november 2010 -
3241 Oljemålning
kvinna vid vatten, 45x37
Såld: 300 kr
Såldes den 7 mars 2005 -
1117 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 25 augusti 2003