Föremål som liknar kartor
4025 Bokverk
2 st, Nordenskiöld, Vegas, 2 band inkl kartor
Såld: 300 kr
Såldes den 22 januari 2024
4093 Tallrikar
Såld: 1.200 kr
Såldes den 24 april 2023
9434 Etsningar
Såld: 1.000 kr
Såldes den 30 maj 2022
8550 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 21 februari 2022
2044 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 4 oktober 2021
6023 Kopparstick
Såld: 500 kr
Såldes den 21 juni 2021
5109 Bokmärken
hela kartor, 56 st, ocirkulerade, ca 34x25 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 14 juni 2021
8087 Färgetsningar
Såld: 900 kr
Såldes den 17 maj 2021
1550 Tavlor
5 st, & Kartor, 25x19-19x30cm
Såld: 1.300 kr
Såldes den 28 september 2020