Föremål som liknar janse
6182 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 15 mars 2021
6284 Oljemålning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 21 september 2020
1146 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 19 augusti 2019
7067 Oljemålning
Th Jansen, stilleben, signerad. Olja på duk, 50x40
Såld: 300 kr
Såldes den 21 januari 2019
1281 Färglitografi
4 st, Jean Jansem (1920-2013), bladets mått: ca 56x77
Såld: 1.000 kr
Såldes den 24 april 2017
9555 Oljemålning
Th Jansen, rosor, 61x49
Såld: 700 kr
Såldes den 18 juli 2016
1060 Oljemålning
A Jansen, fiskebåt, 63x46
Såld: 300 kr
Såldes den 21 december 2009
8594 Oljemålning
Signerad T. H Jansen, stilleben, 60x50
Såld: 450 kr
Såldes den 7 september 2009
1188 Oljemålning
Signerad T H Jansen, Blomstilleben, 60x49
Såld: 950 kr
Såldes den 27 juli 2009