5023 Skulptur
Såld: 600 kr
Såldes den 1 april 2019 -
2450 Promotionskylt
Såld: 900 kr
Såldes den 6 februari 2017 -
5166 Vettar
3 st, "Jaguar" plast, Mallaro hen Grano, längd: 37 ca
Såld: 150 kr
Såldes den 25 april 2016
3365 Huvornament
2 st. metall, Jaguar, längd: 13 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 19 oktober 2015 -
1213 Huvornament
metall Jaguar, längd: 20 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 12 oktober 2015 -
2046 Färglitografier
Såld: 250 kr
Såldes den 24 februari 2014
6311 Skulptur
brons, jaguar, saknar gjutarstämplar, höjd: 49
Såld: 900 kr
Såldes den 18 mars 2013 -
4526 Oljemålning
Laila Prytz (f. 1907), 'Jaguarer', 39x46
Såld: 1.000 kr
Såldes den 19 september 2011 -
5079 Päls
jaguar, st 44
Såld: 5.400 kr
Såldes den 14 mars 2005