Föremål som liknar interiörer
3264 Oljemålningar
Såld: 1.200 kr
Såldes den 29 maj 2023
8207 Bonader
Såld: 600 kr
Såldes den 25 oktober 2021
5219 Oljemålningar
Såld: 600 kr
Såldes den 13 november 2017
6274 Oljemålningar
3 st, Signerade, Interiörer, ca 15x18
Såld: 250 kr
Såldes den 20 februari 2017
7883 Oljemålningar
2 st. D Virta, interiörer, signerade, 19x27
Såld: 100 kr
Såldes den 9 januari 2017
1373 Oljemålningar
3 st, interiörer, signerade, 22x31
Såld: 200 kr
Såldes den 1 augusti 2016
3378 Akvareller
2 st, efter Grützner, klosterinteriörer, 35x22
Såld: 100 kr
Såldes den 25 april 2016
6766 Akvareller
Såld: 100 kr
Såldes den 7 december 2015
6451 Färglitografi
2 st, 1800-tal, Interiörer, motivet: 13x19
Såld: 1.200 kr
Såldes den 25 maj 2015