Föremål som liknar insekt
8320 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 23 oktober 2023
3047 Oramade lösa b..
Såld: 3.000 kr
Såldes den 10 januari 2022
6049 Broscher
med mera, 7 delar, insekter. Längd: 2-8 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 13 april 2020
3190 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 17 februari 2020
8003 Blandteknik
Såld: 600 kr
Såldes den 2 december 2019
4098 Tavlor
3 st, Insekter, frukt, svamp. Motivet: 23x15,23x29 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 1 juli 2019
6163 Färglitografi
Såld: 1.100 kr
Såldes den 8 april 2019
2025 Färglitografi
Såld: 800 kr
Såldes den 18 mars 2019
8039 Tallrikar
Såld: 1.100 kr
Såldes den 1 oktober 2018