Föremål som liknar hus
7123 Oljemålning
Såld: 1.400 kr
Såldes den 9 september 2024
6075 Färgkrita
Såld: 600 kr
Såldes den 9 september 2024
7108 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 9 september 2024
6176 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 2 september 2024
4143 Färgetsning
Såld: 300 kr
Såldes den 19 augusti 2024
8071 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 12 augusti 2024
2107 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 5 augusti 2024
8351 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 5 augusti 2024
8051 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 29 juli 2024