Föremål som liknar handkol
3406 Fisktallrikar
Såld: 800 kr
Såldes den 15 april 2024
3366 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 26 februari 2024
3367 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 26 februari 2024
2017 Karta
Såld: 2.600 kr
Såldes den 19 februari 2024
7240 Etsning
Såld: 700 kr
Såldes den 4 december 2023
4013 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 25 september 2023
3296 Fisktallrikar
Såld: 200 kr
Såldes den 25 september 2023
8249 Matservisdelar
Såld: 2.800 kr
Såldes den 4 september 2023
8209 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 31 juli 2023