2513 Dukar
14 st, handbroderade, hellinne
Såld: 1.500 kr
Såldes den 14 februari 2011 -
2549 Kuddar
4 st. handbroderade, bland annat blommotiv
Såld: 300 kr
Såldes den 21 december 2009 -
4507 Textilier
handbroderade, petit point, för stolsitsar m. m
Såld: 350 kr
Såldes den 16 november 2009
5143 Stolsitsar
2-del, handbroderade, sekelskifte 1900
Såld: 400 kr
Såldes den 5 oktober 2009 -
8273 Stolar
1 par Senempir med petit point, handbroderade
Såld: 450 kr
Såldes den 27 juli 2009 -
1481 Dukar
8st, handbroderade, hellinne
Såld: 600 kr
Såldes den 29 september 2008
1479 Dukar
8st, handbroderade hellinne
Såld: 550 kr
Såldes den 29 september 2008 -
1112 Stolar
1800-tal, handbroderade (slitage)
Såld: 1.000 kr
Såldes den 11 augusti 2008 -
6308 Kuddar
Såld: 450 kr
Såldes den 21 mars 2005