Föremål som liknar handbroderade

  • Träfflista
  • 2513 Dukar
    14 st, handbroderade, hellinne
    Såld: 1.500 kr

    Såldes den 14 februari 2011
  • 2549 Kuddar
    4 st. handbroderade, bland annat blommotiv
    Såld: 300 kr

    Såldes den 21 december 2009
  • 4507 Textilier
    handbroderade, petit point, för stolsitsar m. m
    Såld: 350 kr

    Såldes den 16 november 2009
  • 1479 Dukar
    8st, handbroderade hellinne
    Såld: 550 kr

    Såldes den 29 september 2008
  • 1112 Stolar
    1800-tal, handbroderade (slitage)
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 11 augusti 2008
  • 6308 Kuddar
    Såld: 450 kr

    Såldes den 21 mars 2005