Föremål som liknar halm
5227 Ryamatta
Såld: 700 kr
Såldes den 29 april 2024
8403 Halmkrona
Såld: 300 kr
Såldes den 11 december 2023
6254 Skål
Halmkrona. Diameter: 27 cm, höjd: 25 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 12 december 2022
3167 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 28 februari 2022
6543 Mapp
Såld: 4.000 kr
Såldes den 29 november 2021
2166 Litografi
Såld: 350 kr
Såldes den 29 november 2021
4365 Färgetsning
Såld: 150 kr
Såldes den 4 oktober 2021
3338 Färglitografi
Såld: 800 kr
Såldes den 20 september 2021
9447 Nattljusstakar
Såld: 1.500 kr
Såldes den 12 april 2021